Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz zaakceptowanie pozostałych postanowień Polityki Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Motobaza - wybierz swój motocykl
MotoGP
ATV, quad
Akcesoria
Kaski motocyklowe
Odzież
Ochraniacze
Nadwozie
Układ napędowy
Silnik
Oleje i chemia
TWÓJ KOSZYK
  PUSTY
Informacje o produkcie
Świeca zapłonowa NGK CR9EIA-9 (6289) - LASER IRIDIUM
Cena produktu: 69,00 zł
54,00 zł
Powyżej 100zł kupisz na raty!
Producent
Numer katalogowy
CR9EIA-9
Zamawiana ilość:  
Opis produktu

Irydowa świeca zapłonowa BPR6EIX (6637)

Dane techniczne:
Nazwa:
CR9EIA-9
Nr porządkowy:6289
Rozwartość klucza:16.0 mm
Średnica gwintu:10.0 mm
Długość gwintu:19.0 mm
Odstęp elektrod:0.9 mm
Opornik: tak, 5 kOhm
Terminal:

Technologie świec zapłonowych

Od samochodów osobowych i motocykli po bolidy Formuły 1 i motocykle wyścigowe, firma NGK SPARK PLUG jest doceniana jako producent wyposażenia oryginalnego (OEM). Dzięki swojemu zaangażowaniu w zapewnianie najwyższej jakości oraz ciągłe podnoszenie poprzeczki NGK SPARK PLUG stanowi oczywisty wybór dla wielu producentów pojazdów.
W celu spełnienia rosnących oczekiwań NGK SPARK PLUG regularnie inwestuje w badania, technologię i rozwój. W rezultacie firma produkuje ponad 1000 różnych typów świec zapłonowych do każdego typu silnika samochodowego, jak również do motocykli i statków, na potrzeby sportów wyścigowych i dla wielu innych zastosowań. To dlatego w asortymencie produktów NGK znajdują się produkty do niemal każdego silnika, spełniające każdą potrzebę!
  • Wyjątkowa konstrukcja gwarantująca najlepszą możliwą wydajność
  • Szeroki zakres różnych obciążeń cieplnych gwarantujących wysoką wytrzymałość termiczną
  • Świece zapłonowe wysokiej wydajności na potrzeby najnowszych technologii produkcji silników
Świece irydowe
Irydowe świece zapłonowe NGK stanowią obecnie rozwiązanie technologiczne najwyższej jakości. Charakteryzują się końcówką elektrody środkowej wykonaną ze stopu irydu, przyspawaną w specjalnym procesie przy użyciu lasera. Jeden z najtwardszych metali szlachetnych - iryd - zaczyna się topić w temperaturze 2450°C i dlatego jest bardzo odporny na erozję iskrową. Dzięki temu średnia żywotność świecy zostaje podwojona w porównaniu ze standardowymi niklowymi świecami zapłonowymi.
 
Wymagania stawiane świecom zapłonowym
Będąc głównym źródłem zasilania każdego silnika benzynowego, świeca zapłonowa spełnia bardzo ważną funkcję: jest odpowiedzialna za zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej w komorze spalania silnika benzynowego. Ten proces spalania wytwarza moc, która ostatecznie wprawia pojazd w ruch.

Aby proces spalania mógł przebiegać w płynny sposób, iskra wytworzona przez świecę zapłonową musi zapalić się tuż przed osiągnięciem przez tłok najwyższego punktu, gdy zostaje osiągnięta najwyższa kompresja. Jakość tego zapłonu wpływa na kilka czynników, które mają wielkie znaczenie dla samej jazdy, jak i dla środowiska, w tym na płynność pracy, wydajność i sprawność silnika, jak również na emisję szkodliwych substancji.
NGK SPARK PLUG
jest jednym z wiodących dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Firma specjalizuje się w technologiach zapłonu i czujników i dostarcza części klientom instalującym wyposażenie oryginalne oraz działającym na rynku części zamiennych.Asortyment produktów obejmuje świece zapłonowe, świece żarowe, cewki i przewody zapłonowe pod marką NGK Części zapłonowe, a także przepływomierze powietrza, czujniki ciśnienia, sondy lambda / czujniki tlenu, czujniki temperatury odprowadzanych spalin (EGT) pod marką NTK Elektronika pojazdowa. Działalność zatrudniającej 14 500 osób firmy w branży ceramiki motoryzacyjnej i technicznej generuje roczny globalny obrót w wysokości 3,1 miliarda euro. NGK Spark Plug posiada swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach, a w skład grupy wchodzi 41 spółek, 29 zakłady produkcyjne oraz pięć centrów technicznych.

Swieca zaplonowa NGK CR9EIA9 (6289) LASER IRIDIUM CR9EIA9

Poprzednia strona Produkt 125 z 205
w kategorii Świece zapłonowe
Następna strona
Pozostałe w kategorii Świece zapłonowe
 
Świeca zapłonowa NGK CMR6H (3365)
19,00 zł Świeca zapłonowa NGK CMR6H (3365)
Świeca zapłonowa NGK CMR6H / 3365 do piły, kosy spalinowej, podkaszarki POULAN PRO, STIHL, HUSQVARNA, JONSERED. Świeca zapłonowa do motocykli. Świece zapłonowe NGK cechuje zarówno sprawdzona jakość, jak i nowatorstwo. Zapewniają o ... 
 
Świeca zapłonowa NGK LMAR9D-J (1633)
45,00 zł Świeca zapłonowa NGK LMAR9D-J (1633)
Świeca zapłonowa do motocykli. Świece zapłonowe NGK cechuje zarówno sprawdzona jakość, jak i nowatorstwo. Zapewniają o osiągnięcie maksymalnej mocy przy jednoczesnym zminimalizowaniu negatywnego oddziaływania na środowisko ... 
 
Świeca zapłonowa NGK CR9EKB (2305)
66,00 zł
46,00 zł
Świeca zapłonowa NGK CR9EKB (2305)
Świeca zapłonowa do motocykli. Świece zapłonowe NGK cechuje zarówno sprawdzona jakość, jak i nowatorstwo. Zapewniają o osiągnięcie maksymalnej mocy przy jednoczesnym zminimalizowaniu negatywnego oddziaływania na środowisko ... 
 
Świeca zapłonowa NGK CR9EIB-9 (92579) - LASER IRIDIUM MV AUGUSTA 675/800/1000, KAWASAKI KXF 250 '20
88,00 zł
66,00 zł
Świeca zapłonowa NGK CR9EIB-9 (92579) - LASER IRIDIUM MV AUGUSTA 675/800/1000, KAWASAKI KXF 250 '20
Irydowa świeca zapłonowa CR9EIB-9 (92579) Dane techniczne: Nazwa: CR9EIB-9 Nr porządkowy:92579 Rozwartość klucza:16.0mm Średnica gwintu:10.0 mm Długość gwintu:19.0 mm Odstęp elektrod:0.9 mm Opornik: tak, 5 ... 
skopiowano kod...