Rękawice motocyklowe SHIMA Oslo Wind Black, Czarne

Nasza Cena: 179,00zł

 • Policz Raty
 • Producent: Shima
 • Model:
  SHIMA-OSLOWIND-BLACK
 • EAN
  5904012602823

Opis produktu

Wiatro-odporne rękawice motocyklowe SHIMA Oslo Wind - Czarne

Rękawice OSLO WIND to nowy typ rękawic w ofercie SHIMA – krótkie rękawice wiatroodporne. Dzięki specjalnej wiatroodpornej tkaninie możesz wybrać się na motocyklową przejażdżkę nawet w naprawdę wietrzne dni. W tych rękawicach Twoje dłonie na pewno tego nie odczują. OSLO WIND to połączenie doskonałej ochrony, maksymalnego komfortu i idealnego dopasowania. Niesamowita miękkość i wygoda to zasługa kombinacji wytrzymałej tkaniny zewnętrznej oraz wnętrza rękawicy wykonanego z koziej skóry, a także zastosowania paneli piankowych ArmorPlus (na palcach i kostkach) i bezszwowej konstrukcji kciuka Grip+™ 3D. Zapięcie V-Lock™ ułatwi Ci dopasowanie obwodu rękawicy do nadgarstka, o które dodatkowo zadba przedłużony mankiet ze ściągaczem. Z rękawicami OSLO WIND motocyklowa podróż to czysta przyjemność – z nimi żaden wiatr nie jest Ci straszny.

Ochrona:
 • panele piankowe armor plus
 • zapięcie v-lock™
 • monolityczna konstrukcja wewnętrznej strony dłoni
Climate: 
 • wiatroszczelna tkanina
Komfort:
 • skóra kozia
 • konstrukcja kciuka grip+™ 3d
 • przedłużony mankiet ze ściągaczem
 • zaokrąglone palce
Extra: 
 • touch tip™ na palcu wskazującym
 

Oslo Wind - Zapięcie V-Lock™

Zapięcie nadgarstkowe V-Lock™ to rozwiązanie, które jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo i podnosi komfort użytkowania. Charakteryzuje się ergonomicznym ustawieniem paska regulacji pod kątem 15 stopni oraz tym, że górna sprzączka umieszczona jest po wierzchniej stronie rękawicy. dzieki temu zapięcie jest wygodne w użytkowaniu, a rękawica pewnie leży na dłoni i nie przesuwa sie w trakcie jazdy. Ponadto pasek przechodzi nad nasadą kciuka, co znacząco obniża ryzyko zsunięcia się rękawicy podczas nagłego kontaktu z twardą nawierzchnią. Bezpieczeństwo to główna zaleta zastosowanego w modelu OSLO WIND zapięcia V-Lock™

Oslo Wind - Wiatroodporne

Rękawice OSLO WIND są przystosowane do jazdy nawet w czasie silnego wiatru. A to dzięki wyposażeniu w wiatroodporną tkaninę, która dobrze ochroni Twoje dłonie. Przed nieprzyjemnym uczuciem chłodu zapezpiecza także przedłużony mankiet ze ściągaczem.

Oslo Wind - Panele dotykowe TouchTip™

Panele do ekranów dotykowych znajdujące się w rękawicach OSLO WIND to odpowiedź na potrzeby naszych czasów. Specjalne panele TouchTip™ znajdują się na palcu wskazującym i kciuku. Dzięki temu nie musisz zdejmować rękawicy, jeśli chcesz skorzystać ze swojego smartfona. To funkcjonalne i wygodne rozwiązanie.

Oslo Wind - Trwałość w parze z idealnym dopasowaniem

Rękawice OSLO WIND, mimo klasycznego i prostego kroju, dostosowane są do wysokich wymagań motocyklisty i najwyższych standardów. Konstrukcja kciuka GRIP+™, przedłużony mankiet ze ściągaczem oraz zaokrąglone palce - cechy te sprawiają, że model OSLO WIND świetnie leży na dłoniach. A dzięki wykorzystaniu naturalnej skóry koziej na wewnętrznej stronie dłoni, która ma bezpośredni kontakt z manetką, rękawice są trwałe i będą towarzyszyć Ci w motocyklowych przejażdżkach naprawdę długo.

Tabela przedstawia orientacyjne rozmiary, które mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych (wymiary podane w centymetrach).

Rekawice motocyklowe SHIMA Oslo Wind Black, Czarne SHIMAOSLOWINDBLACK