Klocki hamulcowe TRW-LUCAS MCB759LC (KH375 / FA375)

Nasza Cena: 69,00zł

 • Od 100zł kupisz na raty!Policz Raty
 • Producent: TRW
 • Model:
  MCB759LC
 • EAN
  3322938404055

Opis produktu

Klocki hamulcowe firmy LUCAS TRW do motocykli i skuterów - MCB759LC

Klocki TRW Lucas - Seria LC:

Przeznaczone głównie do stosowania w zaciskach przednich i tylnych w lekkich motocyklach i skuterach. Klocki serii LC sprawują się bardzo dobrze we wszystkich warunkach klimatycznych i pogodowych. Efekt fadingu (zanik siły hamowania wraz ze wzrostem temperatury) został właściwie wyeliminowany. Idealne wyczucie siły hamowania, dzięki szybkiej reakcji klocka na naciśnięcie dźwigni. Mieszanina organiczna w połaczeniu z technologią mocowania klocków NSR sprawdza się w 100%. Klocki są przeznaczone do używania na drogach publicznych (posiadają homologację ABE).

Opakowanie zawiera komplet klocków na jedną tarczę. Jeśli przy symbolu znalezionych klocków znajduje się gwiazdka "*" to oznacza, że motocykl posiada dwie tarcze na kole. Wówczas w sklepie należy zamówić dwa komplety, po jednym na każdą tarczę.

Wymiary:

 • Wysokość: 32.7 mm / 35.7 mm
 • Szerokość: 98.1 mm / 110.8 mm
 • Grubość: 7.6 mm / 7.6 mm

O producencie TRW

Marka TRW powstała w oparciu o stuletnie doświadczenie w pionierskim rozwoju produktów oraz dbałości o jakości komponentów. To jeden z czołowych producentów bezpiecznych produktów motoryzacyjnych o jakości oryginalnego wyposażenia. Ich systemy hamulcowe, elementy układów kierowniczych i zawieszenia, części do pojazdów ciężarowych i narzędzia serwisowe są powszechnie cenione za jakość wykonania i innowacyjny design. Są również znane ze złożonego systemu testów, którym są poddawane zarówno w ich własnych zakładach, jak też w niezależnych centrach testowych.