Filtr powietrza K&N (KN) - RD-0700 - uniwersalny

Nasza Cena: 299,00zł 269,00zł

 • Policz Raty
 • Producent: K&N
 • Model:
  RD-0700

Opis produktu

Wysokiej jakości, sportowy filtr powietrza RD-0700

Amerykańska firma K&N jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy na rynku technologii filtrów powietrza wielokrotnego użytku. Producent obecny jest na światowym rynku filtrów powietrza i oleju, układów dolotowych oraz innych akcesoriów do filtrów. Produkty K&N dedykowane są zarówno autom, jak i motocyklom. Rozwiązania producenta wykorzystywane są przez zawodników sportów motorowych, ale także przez regularnych kierowców.
 
Dane:
 • Średnica wewnętrzna kołnierza: 64mm
 • Średnica zewnętrzna podstawy: 102mm
 • Górna średnica zewnętrzna: 89mm
 • Wysokość filtra: 102mm
 • Wysokość kołnierza: 16mm
 • Waga: 300g
 • Kołnierz wycentrowany
 • Materiał: gaza bawełniana
 • Ilość oleju potrzebna do nasączenia: 10ml
 • Materiał na szczycie: guma

UNIWERSALNY
Uniwersalne filtry powietrza K&N są projektowane i produkowane do szerokiej gamy zastosowań, w tym do pojazdów wyścigowych, samochodów sterowanych radiowo, generatorów, skuterów śnieżnych, ciągników i innych zastosowań. Bez względu na kąt lub przesuniętą średnicę wlotu powietrza, dla twojego sprzętu prawdopodobnie jest uniwersalny filtr powietrza K&N. Wszystkie filtry są zbudowane z bardzo mocnych, formowanych, elastycznych gumowych kołnierzy, które pochłaniają wibracje i umożliwiają bezpieczne mocowanie, a także mogą być rozciągane do 1/16 cala (1,5 mm) w celu dopasowania pomiędzy rozmiarami.

Cztery fakty na temat filtrów powietrza K&N:
 • Filtry powietrza K&N nadają się do wielokrotnego użytku. Można je czyścić. Można to zrobić przy pomocy specjalnych środków, którymi należy spryskać powierzchnię części, a następnie spłukać je wodą. Później filtr należy wysuszyć, a w razie potrzeby zaimpregnować olejem.
 • Wszystkie produkty firmy charakteryzują się wydłużonymi interwałami serwisowymi. Na przykład części przeznaczone do montażu w standardowej obudowie samochodu zachowują swoje właściwości przez ponad 80 000 kilometrów, a dopiero po tym czasie wymagają czyszczenia. Natomiast produkty stożkowe, które mają większe rozmiary i sprzedawane są w zestawie z markowym dolotem zimnego powietrza, służą jeszcze dłużej. Ich żywotność może jednak spaść do kilkuset kilometrów, jeśli auto jest używane w trudnych warunkach, jak na przykład w silnie zapylonym obszarze.
 • Jeśli jeździsz samochodem w warunkach silnego zapylenia, możesz kupić specjalną osłonę ochronną. Jest ona wykonana z trwałego poliestru o strukturze siatki, która tworzy dodatkową warstwę filtrującą i chroni główny element przed wilgocią i dużymi cząsteczkami brudu.
 • Komponenty tej marki są w stanie wychwycić z powietrza 97-99% zanieczyszczeń. Z biegiem czasu ich właściwości filtracyjne nie ulegają pogorszeniu, ponieważ cząsteczki zanieczyszczeń osadzają się głęboko w medium filtracyjnym, a nie na jego powierzchni.
Filtry powietrza
Filtry powietrza firmy K&N są tak skonstruowane, aby uzyskiwać wysoki, praktycznie nieograniczony, przepływ powietrza przy jednoczesnym zachowaniu poziomu filtrowania zapewniającym długą żywotność silnika. Wysoko-przepływowe filtry z wkładem z gazy bawełnianej można myć i używać wielokrotnie.

Filtry powietrza K&N składają się z czterech do sześciu warstw bawełny ułożonej pomiędzy dwoma arkuszami aluminiowej siatki. Tak przygotowana warstwa filtracyjna jest składana harmonijkowo co zwiększa jej powierzchnię. Filtry powietrza K&N są filtrami mokrymi, co oznacza, że są nasączone specjalnym olejkiem zatrzymującym najdrobniejsze zanieczyszczenia.

Montaż sportowego filtra pozwala zwiększyć ilość powietrza zasysaną do komory spalania co może poprawić osiągi Twojego pojazdu, a możliwość wielokrotnego wykorzystania takiego filtra zmniejsza koszty eksploatacji. Wszystkie produkty firmy K&N są przyjazne dla środowiska.

Ogólne założenia
K&N szybko stają się ulubionym producentem wśród konsumentów filtrów powietrza, ze względu na jego trwałość i łatwy demontaż. Jest to rozwiązanie wymagane dla wielu typów wyścigów.
Nadają się do obsługi wszystkich gatunków konwencjonalnych i syntetycznych, mieszanych olei silnikowych.Filtry powietrza K&N są wykonane z techniką oferującą spokój konsumentów, którzy chcą tego, co najlepsze.
Trwałość i jakość
Części firmy K&N, w tym najwyższej jakość filtry K&N wielokrotnego użytku to gwarancja doskonałej jakości i trwałości produktu. Filtry te najchętniej wykorzystywane są przez zawodników i ekipy wyścigowe. Montaż filtrów K&N pozwala zwiększyć ilość zasysanego powietrza, zatrzymując jednocześnie najdrobniejsze zanieczyszczenia. Filtry K&N umożliwią zwiększenie osiągów Twojego auta, a w konsekwencji zmniejszą koszty jego eksploatacji. Zaufaj profesjonalistom i dołącz do milionów zadowolonych kierowców na całym świecie.
Historia i tradycja
Firma K&N Filters utworzona została w 1969 roku w USA, w stanie Kalifornia przez Kena Johnsona i Norm MacDonald. Jest wiodącym producentem i wynalazcą sportowych filtrów samochodowych i motocyklowych, wytwarzanych z wykorzystaniem gazy bawełnianej. Na przestrzeni lat firma rosła i wprowadzała na rynek nowe produkty, stając się liderem w swojej branży.

Filtr powietrza K&N (KN) RD0700 uniwersalny RD0700