Wymiana i zwroty

1. ZWROT TOWARU

W ciągu 30 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
W naszym sklepie prawo do odstąpienia posiadają konsumenci oraz przedsiębiorcy, którzy dokonali zakupu na fakturę do użytku firmowego.

Aby odstąpić od umowy zawartej w sklepie motoEmi.pl, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, najlepiej pisząc na adres e-mail > Zobacz adres @ <, lub wypełnić formularz zwrotu w swoim panelu klienta. Kupujący ma obowiązek zwrócić Sprzedawcy produkt nie później niż 30 dni od dnia, w którym otrzymał towar.

a) Przesyłka powinna zawierać:

- zwracany przedmiot,
- formularz zwrotu towaru, który można pobrać niżej w pkt.3 lub wydrukowane potwierdzenie zwrotu, które od nas otrzymałeś/aś na adres e-mail po Twoim odstąpieniu w panelu klienta
- oryginalny paragon lub kserokopia oryginału faktury (w przypadku faktury musisz dostarczyć do nas podpisaną korektę, więc poproś o korektę jeszcze przed wysłaniem do nas produktu, to przyśpieszy procedurę)

b) Przesyłkę należy nadać na adres:

MOTOEMI.PL
Bieleń 2
66-320 Trzciel

c) W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności. Zwrot płatności nastąpi w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia przez Kupującego od umowy. Czas ten może się wydłużyć do momentu otrzymania przez Sprzedającego zwracanej rzeczy.

d) Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, to koszt dostarczenia zakupionej rzeczy zostanie zwrócony Kupującemu w kwocie najtańszego zwykłego sposobu dostarczenia.

e) W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

2. WYMIANA TOWARU

W ciągu 30 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący może wystąpić o wymianę towaru na inny.
W naszym sklepie prawo do wymiany towaru posiadają konsumenci oraz przedsiębiorcy, którzy dokonali zakupu na fakturę do użytku firmowego.

Aby wymienić towar zakupiony w sklepie motoEmi.pl, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail > Zobacz adres @ <, lub wypełnić formularz wymiany towaru w swoim panelu klienta. Kupujący ma obowiązek zwrócić Sprzedawcy wymieniany produkt nie później niż 30 dni od dnia, w którym otrzymał towar.

a) Przesyłka powinna zawierać:

- zwracany przedmiot,
- formularz wymiany towaru, który można pobrać niżej w pkt.3 lub wydrukowane potwierdzenie wymiany, które od nas otrzymałeś/aś na adres e-mail po Twoim zgłoszeniu w panelu klienta
- oryginalny paragon lub kserokopia oryginału faktury (w przypadku faktury musisz dostarczyć do nas podpisaną korektę, więc poproś o korektę przed wysłaniem do nas produktu, to przyśpieszy procedurę)

b) Przesyłkę należy nadać na adres:

MOTOEMI.PL
Bieleń 2
66-320 Trzciel

c) W przypadku wymiany towaru koszty przesyłek ponosi Kupujący.

3. FORMULARZE
W przypadku wymiany lub zwrotu towaru prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i załączenie do przesyłki wypełnionego formularza wraz z dowodem zakupu (oryginalny paragon lub kopia oryginalnej faktury).

Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w poniższych formularzach.


> WYMIANA TOWARU (format pliku MS-Word .doc)

> ZWROT TOWARU (format pliku MS-Word .doc)

> REKLAMACJA TOWARU (format pliku MS-Word .doc)

4. Nie odbieramy paczek płatnych za pobraniem.